Hard Rock Cafe

nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

W dniu 15 listopada 2012 roku odbyło się pierwsze z cyklu spotkań autorskich promujących wydawnictwa poświęcone wizycie The Rolling Stones w Warszawie w 1967 roku. Miejsce spotkania było wyjątkowe – Hard Rock Cafe.
Jak wyglądał przylot Stonesów do Warszawy (Lotowskim rejsowym Iłem 18tym), kontrola celna (muzykom rozpruto tubki z pastą do zębów w poszukiwaniu narkotyków), zakwaterowanie w stołecznym Hotelu Europejskim, wieczorną imprezę w klubie Kamieniołomy, legendarne dwa koncerty w sali kongresowej i czy Stonesom, jak głosi legenda faktycznie zapłacono za wizytę w Polsce wagonem wódki, zamiast niewymienialnych ówcześnie na świecie złotówkami…? O tym wszystkim rozmawialiśmy w Warszawie w obecności czytelników, fanów a przede wszystkim uczestników tych koncertów, którzy pojawili się na spotkaniu.