Regulamin sklepu internetowego www.wydawnictwoc2.pl

Sklep internetowy www.wydawnictwoc2.pl prowadzony jest przez firmę:
Studio c2 Grzegorz Mieczkowski
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
NIP: 899-171-46-37
Regon: 932040251
wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 216074
Konto: mBank / nr konta: 54 1140 2004 0000 3302 7277 8861

1. Składanie i realizacja zamówień
2. Ceny towarów. Sposoby płatności
3. Sposób, czas i koszt transportu
4. Warunki gwarancji. Zasady reklamacji
5. Zwroty towarów
6. Ochrona danych osobowych
7. Postanowienia końcowe

1. Składanie i realizacja zamówień
a/ Sklep internetowy www.wydawnictwoc2.pl, nazywany w dalszej części Sklepem, prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Wszelkie informacje na temat oferowanych produktów zamieszczone są na stronie www.wydawnictwoc2.pl.
b/ Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży – faktura VAT.
c/ Klient zobowiązany jest do zapłaty 100% wartości zamówienia. Zapłata na konto Wydawnictwa c2 rozpoczyna proces realizacji zamówienia.
d/ Zamówienia są realizowane raz w tygodniu w piątek z dostawą na poniedziałek pod warunkiem, że produkt jest dostępny w magazynie.
e/ W przypadku niedostępności części zamówienia (określonego produktu), zamawiający jest informowany i ma prawa podjąć decyzję co do złożonego zamówienia.

2. Ceny towarów. Sposoby płatnościa
a/ Wszystkie ceny towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
b/ Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
c/ Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towaru znajdującego się w ofercie Sklepu, dodawania nowych towarów oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.
d/ Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Klient ma do wyboru następujące sposoby płatności za zakupione towary z dostawą na terenie Polski:
– Karty płatnicze: VISA, VISA Electron, MasterCard, JCB, Diners Club, Polcard
– e-Transfery: mTransfer, MultiTransfer, Pład z Nordea, BPH Pay By Link, Pekao24Przelew, Przelew24 BZWBK, Płacę z inteligo, Płacę z iPKO, Pład z ING, R-Przelew, Płacę z Aliorbankiem, Millennium płatności internetowe, PayWay Toyota, MeritumBank Przelew, Płacę z Citi Handlowy, Pład z BOŚ
-e-Przelewy, przekazy i przelewy bankowe: VIA Moje Rachunki, ING Online, Przelew z BPH, Przekaz pocztowy, Millenet, Deutsche Bank PBC, Kredyt Bank KB24, iPKO, Credit Agricole Bank Polska S.A., Invest Bank, BGZ, BOŚ, BNP Paribas, Przelew z mBank, Polbank EFG, Żabka Zielone Okienko, VW Bank Direct, Kantor Polski, Transkasa, Erata – raty z Eurobank


3. Sposób, czas i koszt transportu
a/ Zamówienia realizowane są za pośrednictwem:
– firmy kurierskiej – koszt: 18 zł dla zamówień poniżej 100 zł / 0 zł dla zamówień zamówienie powyżej 100 zł / czas dostawy: 48h (dostawa możliwa w godzinach 8-16)
– Poczta Polska – koszt: 12 zł dla zamówień poniżej 100 zł / 0 zł dla zamówień zamówienie powyżej 100 zł / czas dostawy: 2-4 dni robocze
b/ Po wysłaniu przesyłki przez firmę Studio c2 Grzegorz Mieczkowski odpowiedzialność za terminowość dostarczenia jej leży po stronie firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
c/ Odbiór paczki musi być potwierdzony własnoręcznym podpisem po uprzednim stwierdzeniu braku uszkodzeń opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia/naruszenia opakowania należy nie przyjmować przesyłki i spisać z przedstawicielem firmy kurierskiej protokół reklamacyjny. Wszelkie uszkodzenia towaru należy zgłaszać niezwłocznie do naszego biura najpóźniej w dniu następnym po dostarczeniu przesyłki. Od momentu dostarczenia przesyłki prawo własności oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru w szczególności ryzyko jego utraty lub uszkodzenia przechodzą na Zamawiającego.

4. Warunki gwarancji. Zasady reklamacji.
a/ Wszystkie sprzedawane przez Sklep artykuły pochodzą z legalnego źródła i są nowe.
b/ Studio c2 Grzegorz Mieczkowski zgodnie z obowiązującym prawem odpowiada za zakupiony towar przez dwa lata od daty zakupu.
c/ W przypadkach każdej zasadnej reklamacji klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów, w tym kosztów transportu.
d/ W przypadku złożenia reklamacji prosimy o kontakt mailowy: reklamacje@wydawnictwoc2.pl. Skontaktujemy się z Państwem celem wypełnienia formularza reklamacyjnego, do sporządzenia którego niezbędne będzie dowód zakupu.

5. Zwroty towarów
a/ Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 2 marca 2000r. przy zakupach internetowych istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od jej otrzymania. Warunkiem zwrotu towaru jest odesłanie go /na własny koszt/ w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu bez jakichkolwiek śladów używania z kompletem dokumentów oraz pisemnym oświadczeniem o rezygnacji z zakupu.
b/ Kwota zwrotu zostaje przekazana przelewem na wskazane konto w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania przez Studio c2 Grzegorz Mieczkowski zwrotu towaru.

6. Ochrona danych osobowych
a/ Wszelkie dane podawane przez Zamawiającego są przekazywane dobrowolnie jednak bez ich podania nie będzie możliwe zrealizowanie zamówienia.
b/ Klient poprzez złożenie zamówienia świadomie zgadza się na przechowywanie, przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu złożenia i obsługi zamówienia. Dane te nie są wykorzystywane przez nas w żaden inny sposób.
c/ Dane osobowe są przetwarzane przez firmę Studio c2 Grzegorz Mieczkowski z zachowaniem wymogów określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z nią każdy z klientów ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

7. Postanowienia końcowe
a/ W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
b/ Z chwilą złożenia zamówienia Zamawiający wyraża zgodę na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w niniejszym regulaminie.

Regulamin wchodzi w życie dnia 20.11.2011 r.